Contact

Lijsttrekker

Sylvana Rikkert: s.rikkert@groenlinkszwolle.nl

Fractie

De gemeenteraadsfractie van GroenLinks Zwolle is te bereiken via de volgende e-mailadressen:

Fractiesecretariaat: fractie@groenlinkszwolle.nl
(Post kan worden verstuurd naar: fractie GroenLinks Zwolle, Grote Kerkplein 15, 8011 PK Zwolle)

Je kunt onze fractieleden rechtstreeks mailen:

Patrick Rijke (fractievoorzitter):
p.rijke@groenlinkszwolle.nl

Michiel van Harten:
m.vanharten@groenlinkszwolle.nl

Remko de Paus:
r.depaus@groenlinkszwolle.nl

Arne Pronk
a.pronk@groenlinkszwolle.nl

Eildert Noorda
e.noorda@groenlinkszwolle.nl

Bestuur

Het bestuur van de afdeling is te bereiken via bestuur@groenlinkszwolle.nl
Post kan worden verstuurd naar: secretariaat GroenLinks Zwolle, Spoorstraat 8, 8012 AV Zwolle

GroenLicht

Kopij voor het afdelingsblad GroenLicht kan gestuurd worden naar: groenlicht@groenlinkszwolle.nl

Sociale Media

GroenLinks Zwolle is ook actief op Facebook en Twitter